Vyklízení zahrad a pozemků

Hromadí se vám na zahradě zbytečné a nepotřebné věci? Nevíte, kde začít s vyklízením pozemku zaplaveného nepořádkem? Nemáte dost času na úklid ani kontejner pro odvoz odpadu? Nechte si vyklidit pozemky od naší vyklízecí firmy a začněte je využívat podle svých představ.

Uděláme pořádek na každém pozemku a zahradě

Vyklízíme zahrady, soukromé pozemky, příjezdové cesty, pozůstalosti, pozemky po exekucích a černé skládky. Pomáháme vám tak ušetřit několik dnů až týdnů namáhavé práce. Vyklízení navíc může probíhat i bez vaší přítomnosti.

Na zahrady a pozemky lidé odkládají nejrůznější nepořádek, o který se rádi postaráme. Zbavíme vás rostlinného odpadu (dřevo, listí, větve), odpadků, zahradního nábytku, stavební sutě a materiálu, skla, železného odpadu, uhlí, pneumatik, různých strojů, elektrospotřebičů, nářadí a pozůstatků po rekonstrukcích. Zkrátka veškerého nepořádku, který na zahradách a pozemcích nemá co dělat.

Pokud potřebujete vyklidit prostory po asociálních osobách, pokračujte na vyklízení po bezdomovcích a narkomanech.

Zajišťujeme i kácení a prořezávání

Pokud máte zahradu plnou vysokých stromů a keřů, na přání zajistíme jejich pokácení či prořezání. Získáte tak více volného místa – třeba ke stavbě terasy, vybudování nové zahrady nebo splnění jiných vašich plánů. V rámci vyklízení pozemků provádíme také rizikové kácení stromů, které stojí v blízkosti rodinných domů či jiných objektů.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)