Vyklízecí práce

Zajišťujeme vyklízení bytových a nebytových prostor. Vyklízecí práce provádí osvědčený pracovní tým s citem pro spolehlivost a profesionální přístup. Veškeré vyklízecí služby zajišťujeme kompletně včetně přistavení kontejneru a odvozu odpadu.

Vyklízení bytů

Vyklidíme nepotřebné věci ze všech místností, nepořádek vynosíme do kontejneru a odvezeme. Navíc se postaráme o vyklizení přidružených prostor jako jsou sklepy, balkony a lodžie. Vyklízíme také byty po nájemnících nebo silně znečištěné prostory.

Více info

Vyklízení půdy

Vyklízíme malé a velké půdy, podkroví nebo půdní vestavby. Bez zbytečných starostí se tak zbavíte veškerého nepořádku, který vám pod střechou zabírá místo. Často pomáháme vyklízet i půdy po holubech a holubím trusu.

Více info

Vyklízení sklepů

Nepořádek vyklízíme také ze sklepních prostor všech velikostí. Důkladně vyklidíme sklepy v domech, kancelářských budovách i historických objektech. Při vyklízení sklepů často provádíme také deratizace (hubení hlodavců), dezinsekce (likvidace hmyzích škůdců) a dezinfekce.

Více info

Vyklízení pozůstalostí

Z nabyté pozůstalosti vynosíme a odvezeme všechny nepotřebné věci. Chováme se ohleduplně a snažíme se klientům maximálně ulehčit obtížnou situaci. Navíc se specializujeme na vyklízení pozůstalostí, ve kterých několik dnů až týdnů ležely pozůstatky zesnulého.

Více info

Vyklízení zahrad a pozemků

Malé i velké pozemky zbavíme veškerého nepořádku. Na přání zajistíme také profesionální kácení stromů, rizikové kácení s horolezeckou technikou a prořezání porostů. Vyklízíme zahrady, soukromé pozemky, příjezdové cesty, pozůstalosti, pozemky po exekucích a černé skládky.

Více info

Nenašli jste, co hledáte?

Máte zájem o vyklizení jiných prostor? Kontaktujte nás a poptejte vyklízecí práce na míru.