Vyklízení sklepů

Máte sklep plný nepotřebných a zbytečných věcí? Nechcete ztrácet čas s jejich vyklízením a pracným úklidem? Využijte naše vyklízecí práce – v domluvený termín za vámi přijedeme a sklepní prostory dokonale vyklidíme. Čistý sklep nebo sklepní kóji vám navíc předáme už za 1–2 dny.

Vyklízíme sklepní kóje a sklepy všech velikostí

Získejte více volného místa a zbavte se nahromaděných věcí. Veškerý nepořádek z vašeho sklepa vynosíme do přistaveného kontejneru. V případě potřeby se postaráme také o hubení hlodavců, likvidaci hmyzu a dezinfekci prostor. Na závěr provedeme hrubý úklid a předáme vám sklepní prostory připravené k dalšímu využití. Samozřejmostí je odvoz vyklizených věcí na skládku nebo sběrný dvůr.

Vyklízíme nepotřebné věci, starý nábytek, elektrospotřebiče, kovový odpad, oblečení, papír, sklo, uhlí, plasty, pneumatiky, nářadí, směsný odpad i nadrozměrné a těžké předměty – masivní nábytek, stavební materiály a vše ostatní. Zkrátka veškerý nepořádek, který lidé do sklepů tak rádi odkládají.

Vyklidíme i znečištěné a kontaminované sklepy

Kromě nepořádku často potkáváme ve sklepích vlhkost, nebezpečné plísně, houby a bakterie. Proto v nezbytných případech zajišťujeme také pečlivé dezinfekce. Vyklizené prostory jsou díky tomu 100% zdravotně nezávadné. Sklepní prostory navíc rádi navštěvují myši, krysy a potkani – pokud narazíme na přítomnost hlodavců, zajistíme jejich rychlé a efektivní vyhubení.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)