Vyklízení po zemřelém

Potřebujete vyklidit prostory, kde se delší dobu nacházely pozůstatky zesnulé osoby? Zůstaly v bytě po zemřelém prosaky a silný zápach? Nechte vyklízení na nás. Jsme zkušená vyklízecí firma, která zajišťuje rizikové vyklízení po zesnulých ve značném stádiu rozkladu – včetně dezinfekce, vyklizení a odstranění zápachu.

Vyklízení po úmrtí s úctou k pozůstalým

Pokud tělo zemřelého (mrtvola) zůstane v bytě delší dobu, postupně pronikne do všech pokojů, věcí, vybavení a nábytku silný zápach. Tyto tzv. mrtvolné jedy bývá velmi obtížné odstranit. Proto je v některých případech nutné vyhodit většinu vybavení, oškrábat zdi, vytrhat podlahy a provést důkladnou dezinfekci (dezodorizaci).

Součástí vyklízení bytu po zesnulém je přistavení kontejneru, vynošení nepotřebných věcí, úklid i odvoz odpadu na skládku nebo sběrný dvůr. Navíc provádíme dezinfekci objektu před vyklízením a ještě jednou po vyklízení. Zbavíme vás starého nábytku, elektrospotřebičů, vybavení, oblečení a jiných pozůstalostí. Samozřejmě bude jen na vás, které věci si necháte.

Dezinfekce a odstranění veškerého zápachu

V rámci vyklízení bytů po zemřelých zajišťujeme také dezinfekce a neutralizace zápachů – zbavíme vás tak jeho příčin i škodlivých mikroorganismů. Díky tomu budou prostory znovu obyvatelné během několika málo dnů. 100% odstranění všech pachů je trvalé.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)