Vyklízení půdy

Chystáte se na vyklízení půdy, ale nedaří se vám sehnat ochotné dobrovolníky? Chcete využít půdní prostory lépe než jako odkladiště zbytečných věcí? Vyzkoušejte naše kompletní vyklízecí práce a udělejte si pod střechou pořádek. Poradíme si s každou půdou, podkrovím i půdní vestavbou.

Máte půdu nebo podkroví k vyklizení?

Vyklízíme půdní prostory u rodinných, panelových a činžovních domů, pozůstalostí, firemních budov nebo historických objektů. Všechny nepotřebné věci vynášíme do přistavených kontejnerů, drobnější věci nejprve vyskládáme do pytlů. Vyklízení půdy navíc může probíhat i bez vaší přítomnosti – stačí předem vybrat, které věci si budete chtít nechat.

Při vyklízení vyneseme a odvozíme malý i velký nábytek, nepořádek všeho druhu, dřevo, železný odpad, staré oblečení, matrace, koberce, sklo, vysloužilé elektrospotřebiče (lednice, pračky, kamna, sporáky, trouby, bojlery, mrazáky) a ostatní věci. Pravidelně z půdních prostor odnášíme také napadané listí a jehličí.

Vyklidíme i znečištěné a kontaminované půdy

Odnošením nepořádku do kontejneru naše práce teprve začíná. Nevyužívané půdy totiž rádi navštěvují holubi a jiní škůdci. Proto již na úvodní prohlídce ověřujeme, zda budeme provádět také vyklízení po holubech a dezinsekce.

Pokud potřebujete vyklidit půdní prostory, které jsou kontaminované holubím trusem, pokračujte na vyklízení po holubech.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)