Vyklízení půdy

Chystáte se na vyklízení půdy, ale nedaří se vám sehnat ochotné dobrovolníky? Chcete využít půdní prostory lépe než jako odkladiště zbytečných věcí? Vyzkoušejte naše kompletní vyklízecí práce a udělejte si pod střechou pořádek. Poradíme si s každou půdou, podkrovím i půdní vestavbou.

Máte půdu nebo podkroví k vyklizení?

Vyklízíme půdní prostory u rodinných, panelových a činžovních domů, pozůstalostí, firemních budov nebo historických objektů. Všechny nepotřebné věci vynášíme do přistavených kontejnerů, drobnější věci nejprve vyskládáme do pytlů. Vyklízení půdy navíc může probíhat i bez vaší přítomnosti – stačí předem vybrat, které věci si budete chtít nechat.

Při vyklízení vyneseme a odvozíme malý i velký nábytek, nepořádek všeho druhu, dřevo, železný odpad, staré oblečení, matrace, koberce, sklo, vysloužilé elektrospotřebiče (lednice, pračky, kamna, sporáky, trouby, bojlery, mrazáky) a ostatní věci. Pravidelně z půdních prostor odnášíme také napadané listí a jehličí.

Vyklidíme i znečištěné a kontaminované půdy

Odnošením nepořádku do kontejneru naše práce teprve začíná. Nevyužívané půdy totiž rádi navštěvují holubi a jiní škůdci. Proto již na úvodní prohlídce ověřujeme, zda budeme provádět také vyklízení po holubech a dezinsekce.

Pokud potřebujete vyklidit půdní prostory, které jsou kontaminované holubím trusem, pokračujte na vyklízení po holubech.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.