Vyklízení pozůstalostí

Získali jste do vlastnictví pozůstalost, která potřebuje vyklidit? Hledáte firmu na vynošení nepotřebných věcí a jejich odvoz na skládku? Pomáháme s vyklízením bytů, domů nebo jiných pozůstalostí. Připravujeme tak nemovitosti na rekonstrukce a další využití.

Kompletní vyklízení a likvidace pozůstalostí

Zajišťujeme vyklízení pozůstalostí od šatstva, nábytku, osobních věcí, elektrických spotřebičů, vestavěných zařízení, kuchyňského vybavení i koberců. U kontaminovaných prostor provádíme také průběžné dezinfekce a dezinsekce (hubení hmyzu).

V domluvený termín za vámi přijedeme a přistavíme dodávku nebo kontejner o objemu 3, 6 nebo 9 m2. Menší věci nejprve vyskládáme do pytlů a následně vše vynosíme do přistavených kontejnerů či dodávky u menšího vyklízení. Na závěr provedeme hrubý úklid a předáme vám vyklizené prostory připravené k užívání či rekonstrukci.

Jaké nemovitosti a prostory vyklízíme?

Pokud potřebujete vyklidit prostory, kde došlo k úmrtí a ostatky zesnulého zde ležely několik dnů až týdnů, pokračujte na vyklízení po zemřelých.

Citlivý a ohleduplný přístup je samozřejmostí

Vyklízení pozůstalostí bývá pro mnoho lidí citlivou záležitostí, kterou vám chceme maximálně ulehčit ohleduplným přístupem. Úctu k pietě považujeme za samozřejmost. Necháme zcela na vás, které věci se rozhodnete nevyklízet. Navíc vám ušetříme jednání s dalšími firmami – vyklízíme totiž i objemný odpad a elektrospotřebiče.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)