Vyklízení po bezdomovcích a narkomanech

Řešíte nepořádek po bezdomovcích či narkomanech? Nechcete mít s vyklízením použitých jehel, odpadků a zapáchajícího oblečení nic společného? Postaráme se o kompletní vyklizení kontaminovaných prostor. Zbavíme vás infekčního odpadu, nanošených věcí i veškerého zápachu.

Ušetříme vám špinavou a nebezpečnou práci

Prostory obývané bezdomovci či narkomany bývají zaplavené nebezpečným odpadem. Lidské zdraví ohrožují zejména použité jehly, které jsou zdrojem infekčních onemocnění. Často jsou v prostorách také vši, štěnice a blechy.

Neriskujte a využijte naše vyklízecí služby pro byty, domy, opuštěné objekty, sklepy, chaty, zahrady nebo veřejné prostory. Vyklízíme také silně znečištěná místa, fekálie (výkaly) a infekční odpad.

Při vyklízení vynášíme nepořádek do kontejnerů o objemu 3, 6 nebo 9 m3. Díky tomu snadno odvezeme i velké množství odpadu, který následně necháme zlikvidovat dle platných zákonů.

Zbavíme vás odpadků i veškerého zápachu

Po bezdomovcích a narkomanech často zůstává silný zápach. Součástí vyklízení je proto intenzivní dezinfekce osvědčenými přípravky – před vyklízením, v jeho průběhu a po dokončení prací. Díky tomu se zbavíte veškerých pachů. Vyklizené prostory navíc můžete začít využívat již krátce po závěrečné dezinfekci.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.