Vyklízení po bezdomovcích a narkomanech

Řešíte nepořádek po bezdomovcích či narkomanech? Nechcete mít s vyklízením použitých jehel, odpadků a zapáchajícího oblečení nic společného? Postaráme se o kompletní vyklizení kontaminovaných prostor. Zbavíme vás infekčního odpadu, nanošených věcí i veškerého zápachu.

Ušetříme vám špinavou a nebezpečnou práci

Prostory obývané bezdomovci či narkomany bývají zaplavené nebezpečným odpadem. Lidské zdraví ohrožují zejména použité jehly, které jsou zdrojem infekčních onemocnění. Často jsou v prostorách také vši, štěnice a blechy.

Neriskujte a využijte naše vyklízecí služby pro byty, domy, opuštěné objekty, sklepy, chaty, zahrady nebo veřejné prostory. Vyklízíme také silně znečištěná místa, fekálie (výkaly) a infekční odpad.

Při vyklízení vynášíme nepořádek do kontejnerů o objemu 3, 6 nebo 9 m3. Díky tomu snadno odvezeme i velké množství odpadu, který následně necháme zlikvidovat dle platných zákonů.

Zbavíme vás odpadků i veškerého zápachu

Po bezdomovcích a narkomanech často zůstává silný zápach. Součástí vyklízení je proto intenzivní dezinfekce osvědčenými přípravky – před vyklízením, v jeho průběhu a po dokončení prací. Díky tomu se zbavíte veškerých pachů. Vyklizené prostory navíc můžete začít využívat již krátce po závěrečné dezinfekci.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)