Vyklízení po holubech

Slétají se na vaše balkony, lodžie, půdy a střechy nezvaní hosté? Chcete se zbavit nepořádku po holubech? Postaráme se o kompletní vyklízení včetně dezinfekce a dezinsekce. Zajistíme odstranění trusu, ptačích hnízd i uhynulých holubů. Navíc zabráníme dalšímu vlétání ptactva do vyklizených prostor.

Vyklidíme trus i veškerý nepořádek po holubech

Po holubech zůstávají hromady trusu, peří a jiného nepořádku. Ze zdravotního hlediska je však vyklízení kontaminovaných prostor nebezpečné – holubince totiž bývají zdrojem různých infekcí a vaše zdraví ohrožuje také hmyz parazitující na holubech (klíšťák holubí, vši, štěnice). Proto se vyplatí svěřit vyklízení specialistům.

Od holubího trusu vyklízíme balkony, lodžie, půdy, střechy, nádvoří, světlíky i nepřístupná místa.

Při vyklízení používáme osvědčené dezinfekční a dezinsekční přípravky, které zlikvidují nebezpečné škůdce i mikroorganismy – díky tomu se můžete spolehnout na zdravotní nezávadnost vyklizených prostor.

Kvalitní zabezpečení a ochrana proti holubům

Víme, jak zastavit řádění holubů a zabránit dalšímu znečišťování vyklizených prostor. Instalujeme ochranné sítě a hrotové zábrany, které poskytují ochranu proti nejrůznějšímu ptactvu – holubům, jiřičkám i vlaštovkám.

Montujeme kvalitní sítě, které dovážíme přímo od výrobců. Jsou vhodné pro zateplené i nezateplené fasády a všechny typy objektů. Navíc dodáváme i speciální japonské a nerezové sítě:

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)