Vyklízení bytů

Čeká vás vyklízení bytu plného starých věcí a nepořádku? Nechce se vám ztrácet čas s úklidem ani shánět kontejner na odpad? Představa náročného vyklízení vám zaručeně zkazí den? Využijte náš vyklízecí servis. Postaráme se o kompletní vyklizení všech místností včetně úklidu a likvidace odpadu.

O vyklizení bytu se postaráme kompletně

Vyklízíme byty, pozůstalosti i přidružené prostory – sklepy, lodžie a balkony. Využíváme prověřené pracovníky, které vybíráme s důrazem na bezúhonnost, spolehlivost, slušnost a ohleduplnost k majetku ostatních. Díky tomu se nemusíte obávat žádných komplikací, problémů se sousedy ani zničeného vybavení, které si budete chtít nechat.

Ještě před začátkem vyklízení přijedeme na nezávaznou prohlídku. Zároveň vám upřesníme, kolik času zabere úklid nepořádku a jaká bude jeho cena. V domluvený termín se následně postaráme o kompletní vyklizení. Po vynošení nepotřebných věcí provedeme hrubý úklid bytu, přístupových cest i okolí kontejneru. Veškerý odpad samozřejmě odvezeme na skládku či sběrný dvůr.

Pokud máte zájem o vyklízení po bezdomovcích, narkomanech, zemřelých nebo povodních, pokračujte na rizikové vyklízení.

Z bytů vyklidíme veškerý nepořádek

Nepotřebné věci vyklízíme ze všech místností, sklepů, balkonů i lodžií. Samozřejmě záleží jen na vás, které věci si budete chtít nechat – všechny označené předměty z vyklízení pečlivě vyřadíme.

Provádíme i vyklízení rizikových prostor

Máme bohaté zkušenosti s vyklízením po holubech, narkomanech a bezdomovcích, povodních, požárech a zemřelých osobách. Často nás volají také k vyklízení po zemřelých ve značném stádiu rozkladu, kdy pozůstatky zesnulé osoby (mrtvola) ležely v bytě několik dnů až týdnů.

Na konci vyklízení vám díky tomu předáme prostory, které budou zdravotně nezávadné a bez jakýchkoli škůdců.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.


    Náš web chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí, smluvní podmínky)