Vyklízení a čištění bytů

| žádné komentáře

Rozhodli jste se vyklidit byt plný starého nábytku po babičce nebo prostory, kde chcete mít svou budoucí luxusní kancelář? Pokud už víte, že se na vyklízení vrhnete, je třeba si rozmyslet, zda tuto činnost uděláte sami, nebo ji přenecháte raději odborníkům.

V případě, že se rozhodnete pro odborníky, máte ušetřeno spoustu času, starostí a případných problémů, které by mohly nastat. Specializovaná firma totiž vyklidí prostory rychle, efektivně a vzhledem ke svým zkušenostem s vyklízením vše proběhne bez jakýchkoli problémů. Co tedy dál?

Máte vyklizeny prostory a chcete je nabídnout třeba k pronájmu novému nájemníkovi nebo si chcete zařídit kancelář, ale koberce a okna nevypadají, jak by měly? Nabízí se velmi jednoduché řešení a tím je čištění koberců Brno a mytí oken Brno. Opět přenecháváte vše profesionálům, kteří koberce vyčistí tak, že budou jako nové, bez prachu, fleků, roztočů a navíc budou pěkně vonět.

Koberce se čistí takzvanou extrakční metodou, tedy metodou mokrého čištění. Účinnost čištění extrakční metodou je o hodně vyšší, než mechanické čištění vysáváním nebo ruční tepování. Touto metodou lze čistit kromě koberců i sedačky, čalounění židlí nebo matrace. Navíc je tento typ čištění vhodný i na velmi znečištěné plochy. V případě, že si necháte vyčistit i okna, máte zaručeno umytí nejen skel, ale i rámů, parapetů nebo žaluzií.

Uvedené čištění koberců a mytí oken navíc není nijak finančně nákladné a vzhledem k ušetřenému času a kvalitě provedení od profesionálů určitě nebudete litovat.

Upozornění: Autorem tohoto článku není pan White ani společnost Adera. Text byl získán v rámci výměny článků a jeho obsah nemusí vystihovat služby nabízené firmou Adera s.r.o.

Přidejte komentář