Vše o vyklízení pozůstalostí

| žádné komentáře

Na likvidace pozůstalostí lidé obvykle nemají náladu ani dostatek volného času. Existují však firmy, které vyklízení zděděných bytů (domů) zajišťují. V jedné z nich působím už pěknou řádku let, a proto jsem se rozhodl vám ukázat, jak takové vyklízení pozůstalostí vypadá.

Vyklízení pozůstalostí podrobněji

Víte, proč nechat vyklízení pozůstalostí na odborné firmě? Podle zkušeností mých klientů probíhá vše rychleji a efektivněji. Navíc nemusíte řešit, jak vystěhovat těžký nábytek a kam odvézt odpad.

Vyklízení neboli likvidace pozůstalostí totiž obvykle zahrnuje kompletní služby. Vyklízí se nábytek, elektrospotřebiče, osobní věci, oblečení, koberce, podlahy, pracovní nářadí, stavební suť i materiál, ale také těžká břemena či nebezpečný odpad. Mám za sebou desítky podobných zakázek a dobře vím, co ode mě zákazníci očekávají. Při vyklízení se proto chovám velmi ohleduplně.

Součástí úklidu pozůstalostí mohou být byty, domy, garáže, nebytové prostory, chaty, chalupy, zahrady, sklepy, půdy nebo třeba podkroví.

Vyklízení po úmrtí

Jednou za čas zajišťuji také vyklízení po úmrtí člověka. Pokud tělo zesnulého zůstane v bytě nebo domě delší dobu, je nutné provést důkladnou dezinfekci prostor. Navíc se často musí vyhodit většina vybavení a osobních věcí, které jsou znehodnocené nepříjemným zápachem.

Jak probíhá vyklízení pozůstalostí?

  1. Přijedu k vám na nezávaznou prohlídku, po které se dozvíte přesnou cenu vyklízení
  2. V domluvený termín spolu s kolegy z Adery přistavíme kontejner a začneme pracovat
  3. Vyklidíme nábytek, elektrospotřebiče, koberce, oblečení i další nepotřebné věci
  4. Provedeme pečlivý úklid prostor včetně dezinsekce a dezinfekce (dle potřeby)
  5. Veškerý odpad odvezeme a zlikvidujeme v souladu se zákonem 185/2001

Po celou dobu pracujeme rychle a spolehlivě. Vyklízení pozůstalostí obvykle trvá dva až tři dny.

Další užitečné informace

  • Nejčastěji si mě objednávají zákazníci z Prahy a středních Čech
  • Pro vyklízení pozůstalostí používáme kontejnery 3, 6 a 9 m3
  • Samozřejmě máme k dispozici také vozy pro jejich odvoz

Pokud chcete, můžete na mou hlavu hodit starosti s vyklízením pozůstalostí i vy. Stačí mě pozvat na nezávaznou prohlídku bytu (domu), který potřebujete uklidit.

O čem napíšu příště?

Už brzy zde najdete nové články o vyklízení kanceláří, skladů a zahrad. Rozhodně budu psát také o vyklízení po narkomanech či úklidu silně znečištěných prostor (např. holubím trusem). Pokud máte tip na zajímavé téma související s vyklízením, pošlete mi krátkou zprávu.

Přidejte komentář