Pokud máte zájem o tematickou výměnu odkazů (úklid, stěhování apod.) se stránkami www.vyklizeni.com, napište nám na info@seo-profit.cz

Stěhování

  • stěhování praha
  • Stěhování Radost je zajišťuje stěhování bytů, stěhování domů nebo firmy. Mezi naše další služby patří vyklízení bytů, vyklízení domů nebo pozůstalostí. Zajistíme pro Vás také bourací práce a odvoz odpadu na skládky pomocí vlastních kontejnerů. Stěhování Radost Praha našim zákazníkům ale poskytujeme profesionální služby v oblasti stěhování, vyklízení nebo bourání bytů a domů po celé České republice.
  • Stěhování Praha nabízí Čtvrtečka.cz, odborník na stěhování a malování

Vybavení pro úklid

Správa nemovitostí

Úklidové služby

  • Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Ostatní