Co možná nevíte o vyklízení půdních prostor

| žádné komentáře

Když se řekne vyklízení půdy, každý si představí něco jiného. Spoustu nepořádku, nekonečný úklid nebo znovuobjevení ztracených pokladů. Jak to ale vypadá ve skutečnosti? Chcete slyšet, co obnáší vyklízení půdních prostor a proč se vám vyplatí? Potom čtěte dál…

Každý chce více místa

Lidé se pouští do vyklízení půdy z rozmanitých důvodů. Nejčastěji potřebují získat volné místo, vyklidit nepotřebné věci, vyřešit problém s výskytem holubů nebo připravit půdní prostory na rekonstrukci střechy. Hlavním přínosem mé práce je, že klienti nemusí ztrácet čas vyklízením, nákupem ochranných pomůcek ani sháněním kontejneru.

Co všechno vyklízíme?

Je toho spousta.

  • Starý nábytek
  • Těžká břemena
  • Nepotřebné věci
  • Elektrospotřebiče
  • Nebezpečný odpad
  • Stavební suť i materiál
  • Oblečení, matrace, koberce
  • Jiný odpad

Malé a střední půdy obvykle stihneme vyklidit za 1–2 dny. Často kvůli tomu musím vstávat brzy ráno. Radost z dobře odvedené práce za to však stojí.

Vyklízení je pouhá špička ledovce

U většiny zákazníků nestačí jen vynést a odvézt nepotřebné věci na skládku. Kolem vyklízení půdních prostor je totiž mnohem víc práce, než si lidé myslí. Často musím zajistit dezinfekci prostor např. kvůli holubímu trusu, kterého bývá na půdách požehnaně. Výjimkou nejsou ani deratizační a dezinsekční práce při výskytu hlodavců (mravenců, štěnic, švábů apod.).

Na vyklízení půdy nastupujeme v počtu, který zaručuje bleskové provedení celé akce. V popis práce máme vyklízení v Praze i ostatních lokalitách Středočeského kraje.

Lidé se mě často ptají…

Uklízíte i střechy nebo okapy?

Ano, asi nejčastěji od holubího trusu.

Kolik pytlů odpadu jste za den maximálně vyklidil?

Myslím, že jich bylo přes 100.

Z čeho mají zákazníci největší radost?

Líbí se jim, že zajišťuji vyklízení, úklid i odvoz odpadu.

Jak vypadá vaše půda?

Žádnou nemám, protože bych ji pořád uklízel.

Co zajímavého při vyklízení nacházíte?

Naposledy to byla stará zubní vrtačka.

Dobrá rada nad zlato

Pokud se chystáte na vyklízení půdních prostor, poradím vám jednu věc. Začněte co nejdřív. Žádný nepořádek se neuklidí sám od sebe. A odsouvat velký úklid na neurčito také není řešení. Radost z vyklizené půdy vám jistě nadlouho nahradí ztracený čas nebo investované peníze.

Mimochodem, poklad jsme u zákazníků ještě nenašli. Možná proto vyklízíme půdní prostory tak pečlivě

Přidejte komentář